See ongi rahvaloendaja!

Rahvaloendus on läbi ja järgmine rahvaloendus on kindlasti lihtsam ja kiirem. Kogemused, mida tööpõllult sain, on hindamatud ja kindlasti leiavad õpetustena/kogemustena rakendamist ka tulevikus.

Mina avastasin, et minu läheduses elavad vaieldamatult parimad inimesed. Kõik, keda ma loendasin, suhtusid loendajasse sõbralikult, olid meeldivad ning uudishimulikud. Kõige toredamad päevad olid kindlasti viimased.

Tänaval ringi lipates märkasid mind väikesed lapsed, kes siis piisavalt valjuhäälselt mainisid: “See ongi rahvaloendaja!”. Paljud neist olid rahvaloendajat ainult teleri vahendusel näinud, kuid päris luust ja lihast rahvaloendajat polnud pisikesed veel kohanud.

Oli ka juhtumine, kus üks vanahärra peatas oma auto ja ütles kenasti, et tema näeb elus esimest korda rahvaloendajat. Oli selline energiat andev moment.

Kõik inimesed, keda ma loendasin, olid üdini positiivsed ja see andis jõudu ka veidi keerukamates olukordades vastu pidada.

Suured tänud kõigile neile, kes nii meeldivalt meid oma kodudesse vastu võtsid, kes meile lumistel ja lõpus ka vihmastel päevadel jõudu soovisid ning mõni kord ka kommikese kaasa sokutasid.

Te olite kõige soojemad päikesekiired viimase pooleteise kuu jooksul.

rahvaloendaja Maarja (Viljandimaa)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s